Elite Direto Xr-T İnteraktif Hometrainer

Güvenli Alışveriş

Entegre güç ölçer

OTS (Optik Tork Sensörü),egzersiz sırasında DIRETO XR-T'yi en yüksek veri doğruluğunu sağlar. XR-T'nin güç çıkışını ±% 1,5 hata payıyla sizi en iyi performansı sunar.

İnanılmaz eğim simülasyonu

DIRETO XR-T etkileşimli bir ev antrenörüdür, bu nedenle antrenmanınız sırasında direnci otomatik olarak değiştirir. DIRETO XR-T, yükseltilmiş ve daha büyük bir volan ile inanılmaz bir %0-24 eğim aralığını simüle edebilir.


Bu benzeri görülmemiş güç seviyesi, özellikle yoğun antrenman seanslarında bile mükemmel performanslar sağlar - tüm antrenman çizelgelerinizi bir bakışta kontrol edebilir, kondisyon seviyenizi değerlendirmek için testler yapabilir, maksimum güçte tekrarlar ve yüksek hızlı sprintler yapabilirsiniz.
 

Süper uyumlu

Elite DIRETO XR-T, hem yol hem de MTB bisikletleriyle tam uyumluluk sağlar ve onu piyasadaki en uyumlu eğitmenlerden biri yapar.

Bu eğitmen, daha büyük 12 vitesli zincir dişlisi setlerinde daha fazla kapasiteye sahip uzun kafesli vites değiştiricileri barındırmak için mükemmel olan yeni bir yapıya sahiptir. DIRETO XR-T, 9/10/11 Shimano/SRAM vites ve 9/10/11/12 Campagnolo* vites kasetleriyle uyumlu olarak kullanılırken, 12 vites SRAM NX* ve 12 vites Shimano® Mikro Spline* kasetler ile uyumludur.

Not: Campagnolo, Sram 12, Shimano 12 vites için ayrıca body alınmalıdır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...