Polisport Bubbly Maxi Plus Cfs Portbagaj Üstü Çocuk Taşıyıcı Gri-Kahve

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Bubbly Maxi + CFS Bagaj Bağlantılı Çocuk Taşıyıcı
Kabarcıklı Maxi + CFS, bagaj taşıyıcısı olan bisikletler için ideal arka koltuktur. Bu raflı bebek koltuğu, ISO11243 -120 ila 175mm'ye uygun taşıyıcılarla uyumlu yeni bir su geçirmez yastığa sahiptir. E-bisikletlerle de uyumlu: artık daha geniş taşıyıcılar -185mm. Bu model 22 kg'a kadar olan çocuklar için idealdir. Sağlam, güvenilir, konforlu ve çok yönlü Bubbly, Ducth tasarımından esinlenmiştir ve piyasadaki tüm bisikletlerle eşleşen Farklı güzel renklerde gelir. Koltuk, çocuk ve bisiklet boyutuna göre 3 pozisyonda konumlandırılabilir. Bubbly, kaskın rahat bir şekilde kullanılmasını sağlayan ergonomik bir şekle sahiptir. Ek olarak, hem ayak destekleri hem de emniyet kemerleri ayarlanabilir, böylece çocuk büyüdükçe mükemmel uyum sağlar.

Emniyet:
Yeni optimize edilmiş one-hand dayanıklı toka
Çocuk emniyet tokası
Ekstra güvenlikli çerçeve kayışı
Tekerlekle teması önleyen ekstra ayak koruması

Konfor:
Bebeğin rahatı için yumuşak yastıklar
Çocuğunuzla birlikte büyütün - 4 konumda ayarlanabilir ayak dayama yerleri
Çocuğunuzla birlikte büyütün - emniyet kemerini yerleştirmek için 2 yükseklik seçeneği.
Su geçirmez yastık - ekstra konfor ve temizlenmesi daha da kolay
Alete gerek yok: bebek koltuğunun taşıyıcıya kolayca monte edilmesi - bu, koltuğu söküp takmanın veya saklamanın gerçekten kolay olduğu anlamına gelir
Bubbly Maxi + CFS tamamen monte edilmiş olarak teslim edilir ve bu nedenle kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir. Koltuk, herhangi bir taşıyıcıya ve çocuk boyutuna göre ayarlanacak şekilde ileri ve geri hareket ettirilebilir.

Diğer özellikler:
Mevcut bisiklet trendine mükemmel uyan modaya uygun tasarım ve renkler
Çocuk koltuğunun taşıyıcıya kolay montajı - alet gerekmez - işe gidip gelmek ve saklamak için gerçekten kolay.
Standart ve e-bisiklet bagaj taşıyıcıları için uygundur.

Koltuk ölçüleri:
Genişlik 412 x yükseklik 667 x derinlik 574

Koltuk ağırlığı:
2,22Kg

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

Satın alınan Bisikletlerin Garanti Kapsamı ve Kullanım Hatalarına İlişkin Bilgiler


Garanti Şartları:

 1. İlk Bakım: Bisikletinizi satın aldığınızda, markanın yetkili servisinde ücretsiz kurulum ve ilk bakımının yapılması gereklidir. Kurulumu yetkili servis dışında yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 2. İkinci Bakım: Bisikletinizi 20 gün içerisinde yetkili servislerimizde ücretsiz ikinci bakımını mutlaka yaptırınız. 20 gün içerisinde bisikletin ücretsiz ikinci bakımının yapılmamasından doğan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 3. Periyodik Bakımlar: Tedarikçi firma veya satıcı firma tarafından belirtilen tarihlerde periyodik bakımın yapılması gereklidir (ücrete tabidir). Periyodik bakım yapılmadığı takdirde meydana gelen arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 4. Kullanıcı Hataları:
  • Kullanımdan kaynaklanan ve kazalardan meydana gelen lastik patlaması, yırtılması, çizilmesi, jant ve diğer aksamların eğrilmesi, jant telinin kırılması, akort ayarları gibi sorunlar.
  • Bisikletin rutubetli yerlerde bırakılması sonucu meydana gelen paslanmalar.
  • Pedalların yanlış monte edilmesinden kaynaklanan aynakol hataları, ön ve arka dişlilerde zincirli kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi hatalı kullanımı ve orijinal olmayan yedek parçalardan meydana gelen arızalar.
  • Müşteri tarafından talep edilen bakım ve onarım işleri garanti kapsamında olmayıp ücrete tabidir.
 5. Garanti Belgesi: Garanti belgesi, satışı yapan veya kurulumu yapan firma tarafından eksiksiz olarak doldurulmalı, kaşe ve imza ile onaylanarak müşteriye teslim edilmelidir.
 6. Garanti Belgeleri ve Servis İşlemleri: Garanti belgesi, bisiklet sahibine garanti veren ve geçerli tek döküman olup, garanti süresi içindeki arızanın, garanti kapsamında giderilmesi için garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve fatura fotokopisi ile yetkili servise başvurulmalıdır.
 7. Kullanım Ömrü: Bisikletin kullanım ömrü 10 yıldır.


Özet

Bisikletlerin garanti kapsamı, belirli şartlara ve bakım rutinlerine bağlı olarak geçerlidir. İlk ve ikinci bakımın yetkili servislerde yapılması zorunludur. Kullanıcı hatalarından veya kazalardan kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değildir. Garanti belgesi ve fatura, garanti hizmetlerinden faydalanmak için saklanmalıdır. Bisikletin kullanım ömrü 10 yıl olarak belirlenmiştir.

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...