CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Schwalbe Marathon Plus Tour 700X35 Korumalı Lastik


Kendine özgü trekking profiline sahip "Unplattbar"(Patlamaya dayanıklı) lastiği.


İster asfalt ister doğal yol olsun, çok yönlü Schwalbe Marathon Plus Tour tüm yollarda evinizdedir. İster günlük yaşamda ister çok büyük turda olsun, Smart DualGuard koruma kemeri ile birlikte sağlam yapısı, her koşulda maksimum delinme direnci sağlar. Bir delinmeyi asla tamamen engelleyemezsiniz. Bununla birlikte, diken,çivi veya cam kırıkları gibi tipik delici dış etkenlere karşı, bu lastikle mümkün olan en iyi şekilde korunma sağlarsınız.

Not: Tüm Marathon Plus'larda hava basıncını ayarlamak için mutlaka bir basınç göstergesi kullanın. Özel konstrüksiyon nedeniyle, başparmakla yapılan bir basınç testi yeterli değildir.

Schwalbe Marathon Plus Tour lastiğinin teknolojileri

Unplattbar
Kendilerine Unplattbar® diyebilen dünyanın tek bisiklet lastiği Schwalbe'den geliyor. Bu, özel tasarımı sayesinde parçaların veya yapışkanların bile zarar veremeyeceği patentli SmartGuard delinme koruma kayışı ile mümkün olmaktadır. SmartGuard koruyucu kemer 5 mm kalınlığındadır ve son derece elastik özel kauçuktan oluşur. Ek olarak, lastikler diğer delinmeye dayanıklı bisiklet lastiklerinden çok daha üstün olan mükemmel bir yuvarlanma direnci ile ilham verir.

Addix-E
Yüksek hızlarda bile maksimum dayanıklılık, düşük yuvarlanma direnci ve son derece iyi kavrama özelliklerine sahip Elektrikli-Bisikletler için geliştirilmiştir.

Smart DualGuard
5 mm kalınlığında koruyucu uç ve 2 kat naylon kumaş (RaceGuard) ile birlikte son derece elastik özel kauçuktan oluşan bu koruyucu kemer, lastiğe muazzam delinme direnci kazandırır.

ECE-R75 (E-50)
ECE-R75 test işareti ile lastikler 50 km/s hıza kadar olan bisikletler için onaylanmıştır.

Teknik Özellikler:
kullanım bikesport: Trekking, E-Bike, Şehir
tekerlek boyutu: 28" (622 mm)
lastik tipi: Telli Lastik
Hava basıncı aralığı: 4-6bar(55-85PSI)
ETRTO: 37-622(700x35)(28"X1.40")
lastik özellikleri: ECE-R75, reflektörlü şeritler
karkas yoğunluğu: 67TPI/EPI
lastik genişliği: 1.40"
delinme koruması: SmartGuard
lastik bileşimi: Addix Performance
model yılı: 2023
ağırlık: 960g
üretici ürün kodu: 11159363
ağırlık Limiti (lastik başına): 112kg

Teslimat Kapsamı: 1 Adet Maratahon Plus Tour 700x35 Dış Lastik

BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...