CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

ROYALGEL™

Eşsiz formülasyonu nedeniyle diğer dolgu malzemelerinden üstün olan Royalgel™, en yüksek düzeyde konfor sağlar. Dayanıklı ve çok yönlü olan bu teknoloji, basıncı emer ve sele yüzeyine dağıtarak en uzun sürüşlerinizde bile en iyi desteği sağlar.
Suya dayanıklı sele ile kuru bir sürüşün keyfini çıkarın. Bu patentli Selle Royal teknolojisi, ağır ve yağışlı havaya maruz kaldığında bile selenin %100 sızdırmaz olmasını ve büyük ölçüde su geçirmez olmasını sağlar.

ERGONOMİK KANAL

Bu girinti, vücudun şeklini ergonomik olarak takip edecek, yumuşak doku alanlarında basınç tahliyesi sağlayacak ve iskiyatik bölgede destek sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Acı yok, sadece sürüşlerinizden yararlanın!

ENTEGRE KLİPS SİSTEMİ

Selle Royal aksesuarlarınız için bir zorunluluktur: Selenizin arka kısmına yerleştirilen Entegre Klips Sistemi, Selle Royal sele çantasının veya diğer aksesuarların takılmasını kolay bir klip haline getirecektir.
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...