TÜRKİYE'NİN EN ÇOK ÇEŞİDE SAHİP BİSİKLET MAĞAZASI SALCANO XRS001 UCI YOL-YARIŞ BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI DAHON UNIO E20 DİSK 2023 STOKLARIMIZDA ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTAİÇİ : 09:00-19:00 HAFTASONU : 10:00-19:00 DÜNYA MARKASI TOPEAK ÇANTA STOKLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR MOSSO LEGARDA MODELLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA SİZLERİ BEKLİYOR KRON ŞEHİR BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI TÜRKİYE'NİN EN ÇOK ÇEŞİDE SAHİP BİSİKLET MAĞAZASI SALCANO XRS001 UCI YOL-YARIŞ BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI DAHON UNIO E20 DİSK 2023 STOKLARIMIZDA ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTAİÇİ : 09:00-19:00 HAFTASONU : 10:00-19:00 DÜNYA MARKASI TOPEAK ÇANTA STOKLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR MOSSO LEGARDA MODELLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA SİZLERİ BEKLİYOR KRON ŞEHİR BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI TÜRKİYE'NİN EN ÇOK ÇEŞİDE SAHİP BİSİKLET MAĞAZASI SALCANO XRS001 UCI YOL-YARIŞ BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI DAHON UNIO E20 DİSK 2023 STOKLARIMIZDA ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTAİÇİ : 09:00-19:00 HAFTASONU : 10:00-19:00 DÜNYA MARKASI TOPEAK ÇANTA STOKLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR MOSSO LEGARDA MODELLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA SİZLERİ BEKLİYOR KRON ŞEHİR BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI TÜRKİYE'NİN EN ÇOK ÇEŞİDE SAHİP BİSİKLET MAĞAZASI SALCANO XRS001 UCI YOL-YARIŞ BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI DAHON UNIO E20 DİSK 2023 STOKLARIMIZDA ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTAİÇİ : 09:00-19:00 HAFTASONU : 10:00-19:00 DÜNYA MARKASI TOPEAK ÇANTA STOKLARIMIZ GÜNCELLENMİŞTİR MOSSO LEGARDA MODELLERİ AVANTAJLI FİYATLARLA SİZLERİ BEKLİYOR KRON ŞEHİR BİSİKLETLERİNDE %10 İNDİRİM FIRSATI

DoubleTruss™ Teknolojisi

Tasarım gereği daha sert

Tern çerçevelerinin arka yarısı, ekstra sertlik oluşturmak için DoubleTruss dediğimiz patentli bir 3D yapı kullanır. Bisikletlerimizin daha az esnemesi için burulma kuvvetlerine direnmeye yardımcı olur. Bu, daha fazla sertlik ve pedallardan arka tekerleğe çok daha iyi güç aktarımı anlamına gelir. Kanıt sürüşte.

Teleskopik Gidon

Sürüş konumunuzu seçin

Teleskopik Gidonumuz size konfor için yüksek veya aerodinamik için alçak sürüş seçeneği sunar. Taşınabilirlik için kısa, kompakt bir pakete geri çekilir, ancak uzatılması yalnızca birkaç saniye sürer. Ayrıca, sert ve güçlüdür, böylece tam bisiklet sağlamlığı elde edersiniz.

Mekanik Disk Frenler

Tüm hava koşullarında sürüş için

Yağmurlu günlerde bile yolda kalmanızı sağlayan disk frenin durdurma gücü sayesinde tüm yıl boyunca güvenli bir şekilde işe gidip gelmek daha kolaydır.

Bagaj Soketi™

Daha fazla eşya taşı

Sumru Bagaj Kafesini Bagaj Soketine sabitleyin ve ön bagaj seçiminizi takabilirsiniz: raf, sepet veya çanta. KlickFix uyumluysa çalışır.

Daha fazla araba gezisini bisiklet gezileriyle değiştirmek, karmaşık olmayan, eğlenceli ve uygun fiyatlı olmalıdır. Link B8, yağışlı havalarda bile mükemmel durma gücü için mekanik disk frenlerle tüm yıl boyunca konforlu sürüş yapmanızı sağlar. En sevdiğiniz aksesuarlarla özelleştirin ve günlük sürüşünüzün ne kadar basit ve kolay olabileceğini keşfedin.

  • Tepelere tırmanmak ve şehirde yarışmak için geniş 8 vitesli vites
  • Tüm hava koşullarında sürüş için mekanik disk frenler
  • Uyumlu ön raflar, sepetler veya çantalar için Bagaj Soketi
  • Çok çeşitli binicilere uyacak şekilde yüksekliği ayarlanabilen teleskopik tutma direği
  • Masaların altına veya tren ve otobüslere sığacak şekilde 10 saniyede katlanır
  • Günlük ihtiyaçlarınızı taşımak için isteğe bağlı arka raf
  • Yağmurlu günler için isteğe bağlı çamurluklar
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...