Polisport Groovy Cfs Portbagaj Üstü Çocuk Taşıyıcı Beyaz-Mavi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

POLISPORT GROOVY MAXI BAGAJ BAĞLANTILI ÇOCUK KOLTUĞU

Groovy CFS yeni ve ergonomik bir tasarıma sahiptir ve kolçak şekli çocuklar için ek konfor sağlar, entegre ayak koruması, artırılmış yanal koruma, büyük bir yansıtıcı çıkartma sunar ve kask kullanımıyla uyumludur. Ayrıca, bisiklet koltuğunu taşıyıcıya monte etmek kolaydır - alet gerektirmez - işe gidip gelmeyi ve kolay saklama için gerçekten kolaylaştırır.

Emniyet:
Çocuğun ellerini koruyan rahatlık için kolçak şekli
Yeni optimize edilmiş tek elle sağlam toka
Çocuklardan uzak emniyet tokası
Ekstra güvenlik çerçevesi kemeri
Tekerleğe teması engelleyen ekstra ayak koruması.

Konfor:
Çocuğunuzla birlikte büyüyün - 4 pozisyonda ayarlanabilir ayaklıklar
Çocuğunuzla büyüyün - ayarlanabilir 3 noktalı emniyet kemeri
Su geçirmez ve yıkanabilir yastık - ekstra konfor ve temizlenmesi daha da kolay.
Koltuk, çocuğun ve taşıyıcının boyuna göre ayarlamak için ileri ve geri hareket ettirilebilir. Küçükken, çocuğu sürücüye doğru birkaç inç hareket ettirmek, bisikletin üzerindeki ağırlığı dengelemeye yardımcı olabilir.
Alet gerektirmez: bebek koltuğunun taşıyıcıya kolay montajı - bu aynı zamanda koltuğa gidip gelmenin veya saklamanın gerçekten kolay olduğu anlamına gelir
Groovy CFS tamamen monte edilmiş olarak sağlanır ve bu nedenle kutudan çıkar çıkmaz kullanılabilir. Koltuk ayrıca herhangi bir taşıyıcı ve çocuk boyuna göre ayarlanacak şekilde ileri geri hareket ettirilebilir.
Standart ve e-bisiklet bagaj taşıyıcıları için uygundur.

Koltuk boyutları:
genişlik 400X yükseklik 715 x derinlik 439

Koltuk ağırlığı:
2,58 Kg

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

Satın alınan Bisikletlerin Garanti Kapsamı ve Kullanım Hatalarına İlişkin Bilgiler


Garanti Şartları:

 1. İlk Bakım: Bisikletinizi satın aldığınızda, markanın yetkili servisinde ücretsiz kurulum ve ilk bakımının yapılması gereklidir. Kurulumu yetkili servis dışında yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 2. İkinci Bakım: Bisikletinizi 20 gün içerisinde yetkili servislerimizde ücretsiz ikinci bakımını mutlaka yaptırınız. 20 gün içerisinde bisikletin ücretsiz ikinci bakımının yapılmamasından doğan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 3. Periyodik Bakımlar: Tedarikçi firma veya satıcı firma tarafından belirtilen tarihlerde periyodik bakımın yapılması gereklidir (ücrete tabidir). Periyodik bakım yapılmadığı takdirde meydana gelen arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 4. Kullanıcı Hataları:
  • Kullanımdan kaynaklanan ve kazalardan meydana gelen lastik patlaması, yırtılması, çizilmesi, jant ve diğer aksamların eğrilmesi, jant telinin kırılması, akort ayarları gibi sorunlar.
  • Bisikletin rutubetli yerlerde bırakılması sonucu meydana gelen paslanmalar.
  • Pedalların yanlış monte edilmesinden kaynaklanan aynakol hataları, ön ve arka dişlilerde zincirli kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi hatalı kullanımı ve orijinal olmayan yedek parçalardan meydana gelen arızalar.
  • Müşteri tarafından talep edilen bakım ve onarım işleri garanti kapsamında olmayıp ücrete tabidir.
 5. Garanti Belgesi: Garanti belgesi, satışı yapan veya kurulumu yapan firma tarafından eksiksiz olarak doldurulmalı, kaşe ve imza ile onaylanarak müşteriye teslim edilmelidir.
 6. Garanti Belgeleri ve Servis İşlemleri: Garanti belgesi, bisiklet sahibine garanti veren ve geçerli tek döküman olup, garanti süresi içindeki arızanın, garanti kapsamında giderilmesi için garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve fatura fotokopisi ile yetkili servise başvurulmalıdır.
 7. Kullanım Ömrü: Bisikletin kullanım ömrü 10 yıldır.


Özet

Bisikletlerin garanti kapsamı, belirli şartlara ve bakım rutinlerine bağlı olarak geçerlidir. İlk ve ikinci bakımın yetkili servislerde yapılması zorunludur. Kullanıcı hatalarından veya kazalardan kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değildir. Garanti belgesi ve fatura, garanti hizmetlerinden faydalanmak için saklanmalıdır. Bisikletin kullanım ömrü 10 yıl olarak belirlenmiştir.

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 1.909,99 TL 1.909,99 TL
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...