Zefal Spy Plastik Kelepçeli Gidon Aynası

 • Ürün Kodu: 100399
 • Barkod: 3420584720014
 • Marka: Zefal
 • Kategori: DİĞER
 • 499,99 TL
 • Havale/EFT ile 474,99 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Zefal Spy kelepçeli gidon aynası, bisiklet sürerken arka tarafınızı görebilmenizi sağlayan bir aynadır. Genellikle bisiklet gidonuna kelepçe ile monte edilir ve sürücünün arka tarafta olup bitenleri görmesine yardımcı olur. İşte Zefal Spy kelepçeli gidon aynasının temel özellikleri:

 1. Dayanıklı Yapı: Zefal Spy, sağlam malzemelerden yapılmış dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu, aynanın düşük hızlı darbelere ve titreşimlere dayanıklı olmasını sağlar.

 2. Ayarlama Kolaylığı: Genellikle kelepçe tasarımı, aynanın kolayca gidon çubuğuna monte edilmesini ve ayarlanmasını sağlar. Bu, sürücünün istediği konuma göre aynayı kolayca ayarlamasını sağlar.

 3. Geniş Görüş Alanı: Zefal Spy aynası, genellikle geniş bir görüş alanına sahiptir, böylece sürücü arka tarafta olup bitenleri daha iyi görebilir.

 4. Hafif ve Kompakt: Ayna, hafif ve kompakt bir tasarıma sahiptir, bu da bisiklet sürüşü sırasında ekstra yük eklemeksizin kolayca taşınabilir.

 5. Çeşitli Montaj Seçenekleri: Bazı modeller, farklı bisiklet gidonlarına uyum sağlamak için farklı montaj seçeneklerine sahip olabilir.

 6. Geliştirilmiş Güvenlik: Gidon aynası, bisiklet sürücülerinin arka tarafta olup bitenleri görmelerini sağlayarak trafikte güvenliği artırabilir.

Zefal Spy kelepçeli gidon aynası gibi aynalar, bisiklet sürerken arka tarafta olup bitenleri görmek ve güvenliği artırmak için önemli bir aksesuardır.

Spy ayna bisikletinizde farklı noktalara monte edilebilir.

Kauçuk kayışı 22-60 mm çapındaki gidonlara bağlanabilir. Yol ve dağ bisikletleri için idealdir.

Gidonun her iki tarafına da monte edilebilir ABS krom'dan yapılmıştır ve kırılmazdır, düşüşlerde tehlike yaratmaz.

Elastik kayışı sayesinde bisikletin farklı noktalarına monte edilebilir.

Konumuna göre 360 derece ayarlanabilir.

Kurulumu için herhangi bir alet gerektirmez.


 
Sağlam Ayna
Aynalar kırılmaz ABS kromdan yapılmıştır ve bu nedenle düşme durumunda kırılma riski yoktur.
 
Üçlü ayar
Pozisyonunuza göre uyarlanmış oryantasyon.
 
Çeşitli yerlere monte edilebilir
Bisikletteki konumunuza uyar.
 
Ağırlık: 25gr
 
Materyal:Krom kaplama ABS
 
Montaj:(sol veya sağ) 22 mm - 60 mm dış çapa sahip borular için
 
Boyutlar: 55 x 85 x 35 mm
 
Oryantasyon: Çoklu döndürme ve uzunlamasına ayarlamalar mümkündür 
 
Ayna: Dışbükey
 
Aynanın boyutu: 15 cm²
 
Kutu İçeriği: 1 adet Spy kelepçeli Ayna 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

Satın alınan Bisikletlerin Garanti Kapsamı ve Kullanım Hatalarına İlişkin Bilgiler


Garanti Şartları:

 1. İlk Bakım: Bisikletinizi satın aldığınızda, markanın yetkili servisinde ücretsiz kurulum ve ilk bakımının yapılması gereklidir. Kurulumu yetkili servis dışında yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 2. İkinci Bakım: Bisikletinizi 20 gün içerisinde yetkili servislerimizde ücretsiz ikinci bakımını mutlaka yaptırınız. 20 gün içerisinde bisikletin ücretsiz ikinci bakımının yapılmamasından doğan arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 3. Periyodik Bakımlar: Tedarikçi firma veya satıcı firma tarafından belirtilen tarihlerde periyodik bakımın yapılması gereklidir (ücrete tabidir). Periyodik bakım yapılmadığı takdirde meydana gelen arızalar garanti kapsamı dışındadır.
 4. Kullanıcı Hataları:
  • Kullanımdan kaynaklanan ve kazalardan meydana gelen lastik patlaması, yırtılması, çizilmesi, jant ve diğer aksamların eğrilmesi, jant telinin kırılması, akort ayarları gibi sorunlar.
  • Bisikletin rutubetli yerlerde bırakılması sonucu meydana gelen paslanmalar.
  • Pedalların yanlış monte edilmesinden kaynaklanan aynakol hataları, ön ve arka dişlilerde zincirli kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi hatalı kullanımı ve orijinal olmayan yedek parçalardan meydana gelen arızalar.
  • Müşteri tarafından talep edilen bakım ve onarım işleri garanti kapsamında olmayıp ücrete tabidir.
 5. Garanti Belgesi: Garanti belgesi, satışı yapan veya kurulumu yapan firma tarafından eksiksiz olarak doldurulmalı, kaşe ve imza ile onaylanarak müşteriye teslim edilmelidir.
 6. Garanti Belgeleri ve Servis İşlemleri: Garanti belgesi, bisiklet sahibine garanti veren ve geçerli tek döküman olup, garanti süresi içindeki arızanın, garanti kapsamında giderilmesi için garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve fatura fotokopisi ile yetkili servise başvurulmalıdır.
 7. Kullanım Ömrü: Bisikletin kullanım ömrü 10 yıldır.


Özet

Bisikletlerin garanti kapsamı, belirli şartlara ve bakım rutinlerine bağlı olarak geçerlidir. İlk ve ikinci bakımın yetkili servislerde yapılması zorunludur. Kullanıcı hatalarından veya kazalardan kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değildir. Garanti belgesi ve fatura, garanti hizmetlerinden faydalanmak için saklanmalıdır. Bisikletin kullanım ömrü 10 yıl olarak belirlenmiştir.

TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1 499,99 TL 499,99 TL
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...