Motorex Yağ Temizleme Kiti (6'Lı Set)

Güvenli Alışveriş
- BIKE CLEAN 500 ml

MOTOREX BIKE CLEAN, hızla biyolojik olarak parçalanabilen ve solvent içermeyen hızlı etkili bir temizleyicidir. Özel aktif bileşenleri, inatçı, kurumuş kirleri bile hızla ve tamamen çözer ve özellikle yağ ve gres kalıntılarını gidermede etkilidir. Formülasyon, temizleme etkilerini güçlendiren ve kire nüfuz eden, onu yumuşatan ve bisiklet çerçevesinden gevşeten aktif maddeler içerir.

- EASY CLEAN 500 ml

MOTOREX EASY CLEAN, son derece aktif ve hızla biyolojik olarak parçalanabilen bir zincir ve parça temizleyicisidir. EASY CLEAN, yağlı ve yağlı kirler için son derece etkilidir. En küçük alanlara dahi nüfuz etmesini sağlayan özel formülasyonu sayesinde kalıntı bırakmaz ve aşındırıcı değildir. Evrensel solvent gücü reçineleri bile ortadan kaldırır.

- MOTOREX DRY POWER 100 ml

MOTOREX DRY POWER, hızla biyolojik olarak parçalanabilen, toz ve kir itici özelliklere sahip tam sentetik zincir yağlayıcıdır. Yüksek derecede zincir yapışmasının yanı sıra son derece etkili korozyon ve oksidasyon koruması nedeniyle olağanüstüdür. İyi zincir penetrasyonu ile tam uyumlu viskozitesi, tam ve yumuşak vites değişimlerine izin verir.

Teslimat Kapsamı:
 
1 adet Motorex Bisiklet Temizleme Kiti (6 parça)
1 adet BIKE CLEAN 500 ml (bisiklet temizleyici)
1 adet EASY CLEAN 500 ml (zincir ve vites için yağ çözücü)
1 adet MOTOREX DRY POWER 100ml(zincir yağlayıcı)
1 adet Sünger
1 adet Pamuklu bez
1 adet Kova 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...