CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN
Küçük dairesel dişlerin lastik yüzeyine serpiştirilmiş olması, yuvarlak profili, yuvarlanma eksenine dik olarak bölünmüş yapı G-One lastikleri, üreticiler tarafından seçilen Gravel'lerini orijinal ekipmanı olarak kullanılmak için sıklıkla seçilen, muhtemelen segmentteki en çok satan lastik konumuna getirmiştir. Çok yönlülüğü ile tanındığı için; asfaltta, asfaltsız yollarda ve hatta arazide eşit derecede konfor sunar. 

Çok amaçlı gravel lastiği. İster asfalt yollarda, ister asfalt olmayan yollarda, hem de arazide bile benzersiz çok yönlülük ve dengeli sürüş özellikleri ile etkileyicidir. G-One Bite kolayca ve düşük titreşimle yuvarlanır, ancak çakıl yollarda daha pürüzsüz, kuru yollarda güvenli ve güvenilir bir şekilde kavrayarak yol alır.

Tekerleğin asfalt üzerindeki ilk dönüşleri, sürtünme veya hassas titreşimler olmadan iyi bir yuvarlanma kapasitesi ortaya koymaktadır.  Bozuk yollardaki veya çukur geçişleri, 40 mm'lik yuvarlak genişliğin ve esnek karkasın avantajlarını vurgular: Basınç 3,5 bar'ı geçmediği sürece rahattır.

G-One lastikler Speed,Allround,Bite ve Ultrabite olmak üzere dört model olarak üretilmiştir. Speed ​​​​daha fazla hız ve sert ve kuru arazi için tasarlanmış,Allround sert ve kuru arazi için tasarlanmış, Bite ve Ultrabite, daha yumuşak arazi veya daha fazla arazi kullanımı için daha agresif sürüşler için üretilmiştir.

G-One lastikler iç lastiksiz de kullanılabilen Integrated Tubeless Easy (TLE ) adı verilen yeni bir teknolojiye sahiptir. Tubelesse hazır bir lastiktir. Altında,iç lastik olmadan ancak önleyici bir sıvı ilave edilerek de kullanılabilir.67 TPI karkas ile daha esnek ve bu nedenle öncekinden daha rahat ve iç lastik şeklindeki bir lastiğin sağladığıyla karşılaştırılabilir sürüş hissi sunar. 

RaceGuard, patlamalara karşı koruma (Schwalbe kataloğunda 7 ölçeğinde 4. seviye), markanın performans Kros lastiklerinde olduğu gibi. Bu, lastik sırtının altında, hafif ve performans odaklı lastikler için üretimiş bir takviye olan çift katmanlı naylon katman mevcuttur.

Özellikler:

Kullanım alanı: Road Bike, Training, Gravel, Allroad / Gravel Road
Ürün Serisi: Yarışma/Antereman/Macera/Arazi
Türü: Katlanır Lastik
Tubeless Sistemi: TL Easy

Teknik Bilgiler:

Kauçuk bileşiği: ADDIX,RaceGuard, TLE
Desen yapısı: HS 601
Karkas yapısı: 67 tpi
Yan Duvarlar: Liteskin

Güçlü Yönler / Zayıf yönleri:

Yuvarlanma direnci: 6 üzerinden 5,0
Yol Tutuş: 6 üzerinden 4.0
Yolda Tutunma: 6 üzerinden 3,5
Delinme koruması: 6 üzerinden 5.5
Dayanıklılık: 6 üzerinden 3,5
Not:0 ila 6 arasındaki ölçek, sadece Schwalbe ürün yelpazesi içinde yönlendirmedir.

Model Index:

Sürüm 40-622 (700x40c)
Boyutlar: 700 x40c
ETRTO: 40-622 28x1.50
Hava Basıncı: 3,0-5,0 bar
Yük Kapasitesi (maks.): 70 kg
Üretici numarası: 11654357

Not: Gösterilen yük kapasitesi tek lastiğin taşıyacağı ağırlık manasına gelir.Bisikletinizin yük kapasitesini hesaplamak için iki ile çarpınız.

Teknoloji:

Addıx:Addix bileşiği tamamen yeni formüller kullanılarak oluşturulur. Schwalbe gelişmiş hammaddeleri sadece dünya çapında en iyi kalitede satın almaktadır. Temel olarak, Schwalbe silika için dolgu içeriğini önemli ölçüde arttırdı ve şimdi karıştırma işlemini hiç olmadığı kadar doğru bir şekilde kontrol ediyor. Addix bileşikleri özellikle bir şey ile karakterize edilir: kavrama, yuvarlanma direnci ve aşınma arasındaki dengeyi çözerler. Sonuç, tamamen yeni bir performans ve kalite seviyesine sahip bir lastiktir.

RaceGuard:Sırtın altında çift katmanlı kumaş. Bir lastiğin hızlı ve hafif olması gerektiğinde ideal delinme koruması. 2 kat çapraz naylon kumaş, 67 EPI karkas.

LiteSkin:Deri Lastiklerin hafif, ince yan duvarları vardır. Avantajları: Ağırlık tasarrufu ve düşük yuvarlanma direnci.

Tubeless Easy: Yan duvardaki monofil kumaş, bisikletin tubeless dönüşümünü son derece kolay ve güvenli hale getirir. Ayrıca yan duvarda en iyi kesme korumasını sağlar.

Not: Tubeless Ready lastikler, tubeless uyumlu jantlar / jantlar, tubeless valfler, tubeless jant bandı ve tubeless montaj için sızdırmazlık sıvısı gerektirir. Tubeless UST lastikler için sızdırmazlık maddesi sıvısı gerekli değildir, ancak daha fazla delinme koruması için önerilir. Kurulum sadece kalifiye personel tarafından yapılmalıdır.

Teslimat Kapsamı:

- 1 adet Schwalbe G-ONE UltraBite 700x40 (28x1.50) TL-Easy Dış Lastik Amber Yanak
 
BENZER ÜRÜNLER
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...