Ybn 9 Vites Uyumlu Zincir

 • Ürün Kodu: ZNC-122
 • Marka: Ybn
 • Kategori: Zincir
 • 749,99 TL
 • Havale/EFT ile 712,49 TL
Güvenli Alışveriş
YBN 9 vites uyumlu bisiklet zinciri, 9 hızlı vites sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu tür zincirler, 9 hızlı dişli kasetler ve 9 hızlı dişli ön kurucularla uyumlu olarak çalışır. 9 hızlı bir sistemde, bisikletin arka tekerleğinde genellikle 9 dişli bir kaset bulunur ve ön tarafta da çoğunlukla 3 dişli bir ön değiştirici veya bir tek dişli bir zincir halkası bulunur. YBN 9 vites uyumlu zincir, bu tür bir vites sistemine sahip olan bisikletlerde kullanılmak üzere optimize edilmiştir.

YBN 9 vites uyumlu bisiklet zinciri, genellikle Shimano, SRAM, Campagnolo ve diğer ana bisiklet vites markalarıyla uyumludur. Bu markaların 9 hızlı vites sistemlerine uyumlu olarak tasarlanmıştır. YBN, genellikle bisiklet zincirlerini bu büyük markaların standartlarına uygun olarak üretir, bu nedenle YBN 9 vites uyumlu zincir, genellikle bu markaların 9 hızlı vites sistemleriyle uyumlu olacaktır. Ancak, her zaman kullanacağınız vites sistemini kontrol etmek ve uyumunu doğrulamak önemlidir. Herhangi bir belirsizlik durumunda, bisikletinizi satın aldığınız mağaza veya bir bisiklet uzmanına danışmanız önerilir.


>>> UYUMLU OLDUĞU VİTES GRUPLARI <<<

YBN 9 vites uyumlu bisiklet zinciri, Shimano'nun 9 hızlı vites sistemlerinin çoğuyla uyumludur. Bu sistemler arasında popüler olanlar:

 1. Shimano Sora (R3000)
 2. Shimano Tiagra (4700)
 3. Shimano Deore (M591)
 4. Shimano Alivio (M4000)
 5. Shimano Acera (M3000)
 6. Shimano Altus (M2000)

Bu Shimano vites grupları, YBN'nin 9 vites uyumlu bisiklet zinciri ile uyumlu olacaktır. Ancak, bu sadece birkaç örnek olduğu için, kullanmadan önce bisikletinizin vites grubunu kontrol etmek önemlidir.

 

YBN 9 vites uyumlu bisiklet zinciri, SRAM'ın 9 hızlı vites sistemlerinin çoğuyla uyumludur. Bu sistemler arasında yaygın olarak kullanılanlar şunlardır:

 1. SRAM Apex
 2. SRAM Rival
 3. SRAM X5
 4. SRAM X7
 5. SRAM X9

Bu SRAM vites grupları, YBN'nin 9 vites uyumlu bisiklet zinciri ile uyumlu olacaktır. Ancak, bu sadece birkaç örnek olduğu için, bisikletinizin vites grubunu kontrol etmek ve uyumunu doğrulamak önemlidir.


YBN 9 vites uyumlu bisiklet zinciri, Campagnolo'nun 9 hızlı vites sistemlerinin çoğuyla uyumludur. Campagnolo'nun 9 hızlı grupları biraz daha az yaygın olsa da, bazı popüler modeller şunlardır:

 1. Campagnolo Veloce
 2. Campagnolo Mirage
 3. Campagnolo Xenon

Bu Campagnolo vites grupları, YBN'nin 9 vites uyumlu bisiklet zinciri ile uyumlu olacaktır. Ancak, Campagnolo'nun 9 hızlı grupları genellikle daha eski modellerdir ve günümüzde daha az yaygın olarak bulunabilirler. Bu nedenle, bisikletinizin vites grubunu kontrol etmek ve uyumunu doğrulamak önemlidir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
600 km mesafedeki illere 24 Saat - 600 km üzerindeki mesafeli illere 48 saatte kargo teslimatı yapılmaktadır.

Eğer siparişinizi saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Whatsapp Sipariş!
Yükleniyor...